Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.12.2020 09:31:07 

ÁJEČÍ STRÁNKY :o)

OS TOULAVÉ TLAPKY

Nezisková organizace občanské sdružení Toulavé Tlapky prosí

o naléhavou pomoc!

 

V naší péči je nyní 36 pejsků a 60 koček, jedná se o zvířata především týraná jejich původními majiteli či zanedbávaná. Náklady na léčbu takových zvířat jsou vysoké. Naše organizace se o ně stará z dobré vůle, jinak by byla zvířata dávno utracena! Nedostáváme dotace, péči hradíme jen z darů soucitných lidí. Soukromý azyl je dočasně umístěn v obci Jinočany u Prahy, odkud se však budeme brzy stěhovat a založíme konečně útulek pro zvířata s většími prostory. Naléhavě žádáme o pomoc každého z vás, potřebujeme nechat řadu psů i koček operovat, léčit, očkovat apod.

Např. fenečka  s nádory mléčné žlázy, fenka s kýlou, dva pejsci s rakovinou varlat a další. Na karanténě je přes dvacet koček léčících se ze závažné rýmy a zápalů plic. Naše finanční prostředky nestačí, ocitáme se v tíživé situaci zároveň s tím, že se zvířatům těžko hledá nový domov, pokud si prošla léčbou nebo týráním.  Pomozte nám, prosíme! Zvířátka je možno navštívit po předchozí dohodě.

 

Jsme rádi za každou korunu nebo krmení! Využití daru lze ověřit přímo u nás návštěvou, vystavení potvrzení, nebo předplacení péče na veterinární klinice, kterou navštěvujeme.

 

Prosíme i o dobrovolnickou pomoc, máte-li zájem zvířatům zaslat příspěvek nebo pomoci jinak, kontaktujte nás! Jsme opravdu zoufalí, proto jsme se rozhodli se prezentovat i formou letáčku, věříme, že pomůžete a naše práce nepřijde vniveč. Děláme pro zvířátka co je v našich silách, přidejte se k nám! Nedovolte, aby byla zvířata utrácena a zabíjena jen proto, že si je někdo nezodpovědně pořídil a poté se jich hodlal zbavit…

 

ČÍSLO ÚČTU: 216955754/0300 u ČSOB

Tel: 776 083 090

www.toulavetlapky.cz

www.facebook.com/toulavetlapky

Nejedná o sbírku ve smyslu zákona č. 117/2001 Sb.

 

Akki
 

(Akkika hledá domov, bojácnější, zkažená majiteli – už jí nechtěli a dali jí do útulku, vhodná k domku i do bytu)

TOPlist