Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.12.2020 09:31:07 

ÁJEČÍ STRÁNKY :o)

Áječí o sobě ...
Áječí o sobě
 
aneb pozdrav od Áji
 
 
 
Ahoj!
 
Jmenuji se Ája. Jsem fenka zlatého retrívra. Narodila jsem se 23.listopadu 2005. Moji první majitelé na mě neměli moc čas a já, přiznám se, jsem jim v bytě ničila co jen šlo, a tak jsem se dostala k mé nynější paničce. Kdyby Vás to zajímalo, tak to bylo přesně 24. března 2007.
Učí mě různé věci, jako například sedni, lehni, čekej,… neustále nechápu, k čemu mi to vlastně je, ale kdybyste ji viděli, jakou má radost, když to konečně pochopím a poslechnu, musím jí občas tu radost udělat, nemyslíte?  
Také spolu chodíme na procházky, na louku, do lesa… Říká, že je myslivec, a že jsem myslivecký pes, a tak prý mám v lese poslouchat. Ale vždy když vidím zajíčka, dostanou se na povrch moji myslivečtí předci a já se zkrátka neudržím.   Ne, samozřejmě že jsem žádného nezakousla (zatím). Vždy až je panička dost rozčílená nechám se odvolat. Já totiž vím, že mě nenařeže. V knížce stojí, že až pes přiběhne, má se pochválit a ne potrestat. 
Ze všeho nejvíce miluji slepice a vodu. Jednou mě totiž jedna štípla přímo do nosu, a tak se mstím celé slepičí populaci. Nedovedete si představit, jak je krásné, když se k nim dostanu. Všechny je proháním a ony zmateně lítají všude kolem mě. Občas nějaká přeletí plot. Tu si pak živou odnesu na trávník před barák, samozřejmě s dobrým úmyslem, že si s ní budu jen hrát. I tu mi seberou. Strašné !
Mám ráda, když na mě stříkají vodu z hadice a já chytám pramen a když zalévají kytičky, tak jim podupu záhony a zase nadávají, to ale hlavně paničky maminka, která se o ně nejvíce stará, ale mě to vůbec nevadí. Jediné, co nemám moc ráda je koupání ve vaně, prý abych byla hezky čistá a všem jsem se líbila. Je to nuda a ten šampon smrdí. Fuj!
Když tak přemýšlím ze všeho se mi stejně nejvíce líbí, když jdeme s paničkou ven, pereme se, nu zkrátka si hrajeme jak se má, je to fajn a strávíme tak spolu pěkné chvilky na které ráda před spaním vzpomínám.
Tyhle stránky dělám se svojí paničkou (musím jí občas poradit co má kam dát a co a jak napsat), tak ať se Vám líbí. Mějte se všichni moc pěkně a pozdravujte svoje psí miláčky.
 
 
              Pac a pusu  
                                            Ája    
 
  
 
                    ... po příjezdu do nové rodiny

   
                                                                                 ... já s paničkou
TOPlist